עורך דין צבי זף דיני משפחה וירושה

נייד: 050-7761524

משרד: 03-613-2339

מגדל ב.ס.ר. 4, רח’ מצדה 7 בני ברק

לוגו צבי זף ושות

נייד: 050-7761524

משרד: 03-613-2339

מגדל ב.ס.ר. 4
רח’ מצדה 7 בני ברק

תהליך גירושין

מושגים חשובים בגירושין

חלוקת רכוש – חלוקת רכוש היא אולי אחד הדברים הסבוכים ביותר שצריך לפתור תוך כדי גירושין. איך מתחלק בין בני הזוג כל הכסף והנכסים שהם צברו במשך החיים המשותפים שלהם. קשה להצביע על דרך אחת וברורה שבה מחלקים את הרכוש, אבל הרוח בשנים האחרונות נושבת לכיוון חלוקה הוגנת עד כמה שניתן, כאשר המטרה היא לאפשר לשני הצדדים להמשיך בחייהם ברמה הדומה עד כמה שאפשר למה שהכירו בחייהם המשותפים.

הסדרי ראייה – היסוד של הסדרי ראייה הוא לקבוע אצל מי יהיו הילדים וכמה יזכה לראות אותם הצד שלא מקבל משמורת על הילדים. נכון, ישנם עקרונות מנחים כאשר העיקרי בהם הוא שילדים עד גיל שש נשארים עם האימא אם אין נסיבות מיוחדות, אך גם כאן המגמה הכללית היא לאפשר לשני ההורים לראות ולבלות עם ילדיהם כמה שאפשר.

הסכמי ממון – חלק מהזוגות המתגרשים חתומים על הסכמי ממון. הסכם ממון הוא הסכם הנחתם בין בני הזוג עוד לפני הנישואין, כאשר המטרה היא להסדיר את חלוקת הנכסים בין בני הזוג במקרה שהם יגיעו למצב של גירושין. אמנם תיקי גירושין הכוללים הסכמי ממון הם קלים יותר לפתרון, אך עדיין מדובר בתהליכים ארוכים ומורכבים, כאשר לפעמים אין תשובות ברורות וחד משמעיות לכל השאלות.

למידע נוסף ועדכונים בתחום דיני המשפחה וירושה ועוד בנושא

מושגים חשובים בגירושין

הירשמו לערוץ היוטיוב שלי
להרשמה הקליקו כאן

צרו אתנו קשר ונחזור אליכם מייד

תמיד זמינים

מאמרים אחרונים

חלוקת רכוש בגירושין

חלוקת רכוש בגירושין – הישג תקדימי למשרדנו

הישג מדהים למשרדנו בתחום חלוקת רכוש בגירושין. אישה שנישאה בגיל צעיר ולאחר 19 שנות מגורים בבית שקיבלו מהוריו הגיש בעלה תביעת גירושין ודרש שתצא מהבית ללא כלום… בתום 4 שנות מאבק משפטי בית המשפט נתן לה מחצית מהדירה ששווה הרבה מאד כסף ו 25,000 ש”ח לכיסוי הוצאות!

קרא עוד »

זקוקים לסיוע? יש לכם שאלות?
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע.